Pozvánka na křest knihy S kapkou medu

Takový ty slova jako čmeláčci. Huňatý a milí s kapkou medu. Stokrát Ti je v duchu šeptám do ucha, ale znáš mě řečnit nedovedu…

A protože řečnit nedovedu, posílám Ti pozvánku na křest svého třetího vydaného románu alespoň takhle 🙂 Nazvala jsem ho S kapkou medu, takže ho samozřejmě nebudu křtít ničím jiným než medem (medem, ne jedem).

Křest se koná 17. října 2023 v kavárně Terraza, která se nachází na střeše hotelu Central v Plzni (nám. Republiky 33, 301 00 Plzeň 3), a začíná v 18:30 plzeňského času – Plzeň je nejameričtější město v ČR, tak já jen aby bylo jasno. Je to zavádějící, někdo by mohl taky přijít v 18:30 kalifornského času.

Akce bude probíhat ve vnitřní části kavárny, nikoliv venku, takže zimy se nemusíš bát. Kavárna je přístupná z recepce hotelu Central – stačí vyjet výtahem do posledního patra.

Z důvodu kapacity jen moc prosím o to, abys všechna +1 nechal(a) dole v Plzeňce nebo ve Švejkovi. Ne že bych je viděla nerada, ale počet míst v kavárně je omezený. Děkuju za pochopení. Budu se moc těšit! Níže, prosím, potvrď svou účast.