Čtení o psaní

Vánoce S kapkou medu: Šťastné a medové

Ať máte letos medové Vánoce! Nebo alespoň Vánoce S kapkou medu. S novým románem se i v chladném počasí zahřejete, nakonec… I hlavní hrdina Tony je trochu chladný. V letním Řecku a navíc se vznětlivou Eleni rozhodně roztaje, na to můžete vzít jed… Vlastně med.

Tajemný příběh vojáka a ztracené dívenky, který měl zůstat neobjasněný. Nešťastnou náhodou na něj naráží dvacetiletá Eleni, Češka s řeckými kořeny, která si ráda přibarvuje skutečnost. Svou nevinnou lží si úplně převrátí život naruby – přeruší vysokoškolské studium kvůli práci v novinách a odjíždí za prvním příběhem na řecký ostrov Kréta.

V den, kdy si má na námořní základně Souda Bay promluvit s veteránem Billy Wyattem, se omylem setkává s jeho mladším bratrem Tonym, díky kterému konečně objevuje krásy Řecka. Zároveň však zjišťuje, že na jejím úkolu něco nehraje a že se zapletla do podivné hry. Přizná si, že šlápla vedle a vychutná si divokou Krétu a pohádkové Santorini se vším všudy, nebo půjde za svým příběhem?

V e-shopu v odkazu objednávejte s kódem VANOCE a obdržíte slevu 20 %.

Předvánoční blázinec vrcholí, ale v knihkupectví je dobře, nákup dárků je tady stále ještě pohoda a klídek! Knihkupecké e-shopy navíc pořád doručují balíčky včas nebo umožňují knihu rezervovat přímo na prodejně za nižší částku. Knihy se mimochodem dobře balí!

Tak šťastné a medové!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.