Výkřiky do tmy

Vánoční soutěž o podepsaný výtisk románu Kdo zastaví déšť

Na vědomost se dává, že vyhlašuju VÁNOČNÍ SOUTĚŽ o výtisk románu Kdo zastaví déšť. Samozřejmě s mým podpisem a věnováním podle vašeho přání 📖🖊. A možná dostanete knihu i hezky zabalenou, když se zadaří. Podmínky jsou úplně jednoduchý! Na mou duši!

1) Sledovat můj instagramový profil @spisovatelka.na.cestach 👍
2) Napsat do komentářů pod TENTO příspěvek oblíbenou knihu (třeba takovou, kterou byste si přečetli během svátků 🎄, ale vlastně i jakoukoli jinou 😂)
3) Přihodit do svého komentáře označení dvou kámošů z Instagramu👧👦

No a to je vááážně všechno! Jupí! Soutěž běží ode dneška 8. 12. do 15. 12, tedy týden. Román vám pošlu (možná i hezky vánočně zabalený, když se zadaří) nebo předám, pokud by se stalo, že náhodou bydlíte ve stejném městě. A přirozeně vám do něj vepíšu věnování, jaké si jen budete přát.

Už se těším, na koho to padne. A samozřejmě na vaše oblíbený knížky! GOOD LUCK! ☕📖

A kdo by nevěděl, jestli stojí za to soutěžit, přiblížím vám, o čem můj román je.

Román odehrávající se na přelomu 60. a 70. let střídavě na Kypru a v Anglii vypráví příběh britského vojáka Jamese a československé emigrantky Emy, kteří se každé léto setkávají na fascinujícím středomořském ostrově, zatímco během roku mezi sebou udržují kontakt prostřednictvím dopisů. Nejen jejich osud je nakonec ovlivněn tureckou okupací Kypru.

VÍCE NAJDETE TADY

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.