Čtení o psaní,  Výkřiky do tmy

Vycházejí Povídky cestami políbené

Léto už je za rohem! Ať už vyrážíte na cesty nebo budete odpočívat třeba na zahradě, mít to správné letní čtení je nezbytností. Proč zrovna Povídky cestami políbené? Protože jsou krátké a nenavazují na sebe, takže je zhltnete třeba mezi koupáním v bazénu a koktejlem.

Šestici letních povídek inspirovaných cestováním si teď můžete přečíst pěkně pohromadě v nové elektronické sbírce. Zavedou vás do Lisabonu, Provence, Barcelony a na řecké ostrovy Zakynthos a Kréta. Statečné hrdinky krátkých a svižných příběhů v sobě hledají sílu, vystupují z komfortní zóny a překračují veškeré limity. Setkávají se s úsměvnými nedokonalostmi jižní Evropy, na kterou se dívají s láskou i pobavením. Podaří se jim zlomit zaběhnuté konvence a jít si za svým snem?

Chcete malou ochutnávku? Mrkněte TADY.

A jaké povídky na vás tedy čekají?

  • Lisboa, menina e moça: Smutnou hrdinku dusí partnerova žárlivost. Dokáže se mu postavit? Objeví v tajemném Lisabonu vytouženou svobodu?
  • Niké: Neohrožená Nikola čekala na otevření hranic jako na smilování boží. Po covidovém jaře hledá na ostrově Zakynthos svého milovaného Řeka.
  • Mistral: Když v kouzelné Provence vane mistral, lidé se chovají jinak. Jeho magii není uchráněna ani Vanda, která tráví léto u tety. Na koho narazí mezi nepřátelskými Francouzi?
  • 4. den poté: Jak vypadá příprava na turistickou sezónu v Řecku, jestliže nebylo jisté, zda nějaká sezóna vůbec nastane? A jaké je její zahájení?
  • Gól: Dost bylo mlčení a obskakování sebestředného přítele. Bývalou fotbalistku probere gól a zavede ji až do Barcelony.
  • Óda na Evropu: Tři kamarádky se během cestování po ostrově Kréta setkají prakticky s celou Evropou. Na organizovaném autobusovém zájezdu se ukáže pravá tvář jednotlivých národů.

Vypadá to podle vás lákavě? Pak mám pro vás skvělou zprávu. Povídkovou sbírku totiž můžete mít v rámci akce, která opět běží, úplně zdarma!

Získat Povídky cestami políbené

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.